Pousada Tradicao
Pousada Tradicao Alto Paraíso de Goiás består af 7 værelser og er 25-minutters gåafstand fra Poço Encantado.
Hotellet ligger i Alto Paraíso de Goiás og ligger 1 km fra byens centrum. Anjos and Arcanjos waterfall kan nås indenfor 5 minutters kørsel. Du kan komme til Cachoeira dos Cristais om få minutter i bil.
Der er flere restauranter, herunder La Parrilla og Aldeia Restaurante, som tilbyder argentinske måltider 550 meter væk fra stedet.
- Lokale seværdigheder
- Ecorotas700 m
- Cachoeira Cordovil400 m
- Nossa Senhora das Gracas350 m
- Raizama waterfall600 m
- Supermercado Paraiso300 m
- Coisas Da Drica300 m
- Cachoeira Saltos do Rio Preto700 m
- Flor das Aguas Naturais550 m
- Lufthavne
- Municipal Airport99 km
På hotellet
General
- Wi-Fi
På værelset
- Gratis toiletartikler
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
- Information om ekstra senge
- Der tilbydes ikke børnesenge på værelset.
- Der tilbydes ikke ekstra senge på værelset.
Ofte stillede spørgsmål
- 🌇
Hvor lang tid vil det tage at komme til byens centrum fra det Pousada Tradicao hotel?
Det vil tage dig en 10 minutters gang at komme til byens centrum fra det Pousada Tradicao hotel. - 🕗
Hvornår er udtjekning i et Pousada Tradicao hotel?
Kunder skal tjekke ud fra et Pousada Tradicao hotel ved 11:00. - 💵
Hvor meget koster det at reservere et værelse i Pousada Tradicao hotel?
Den gennemsnitlige pris for et værelse på Pousada Tradicao hotel er 70$ For specifikke oplysninger bedes du kontakte hotellets personale. - 🚪
Hvilke værelsestyper er tilgængelige i det Pousada Tradicao hotel?
Det Pousada Tradicao hotel tilbyder Suite, Dobbeltværelse og Værelse til familie at vælge imellem.